Asuva proton v16

68,000.00TL yerine
65,000.00TL

Toprak altı görüntüleme 

Toprak altı görüntüleme 

PROTON V16

PROTON V16 FARKLI ZEMİN YAPILARI TOPRAK DOĞAL ÖZELLİKLERİNİ TESPİT EDEBİLMEKTE. BU 100 CM UZUNLUĞUNDA ÇOKLU DIJITAL SENSÖR ANTEN İLE PROFESYONEL BİR METAL TESPİTİ SENSÖR PROBU İÇİNDE 0032 UT. ÇÖZÜNÜRLÜKTE

50 Hz ÖRNEKLEME ORANI İLE 16 ELİPTİK ASRM ÇOKLU DIJITAL SENSÖR VARDIR. BU ÇOK BENZERSİZ ÇOKLU SENSÖR DİZİSİ REFLECTION 3D YAZILIMI İÇİNDE BİR GRAFİK GÖSTERİMİ TARANAN ZEMİN VERİNİ YANSITMAK MÜMKÜN. BÖYLECE CİHAZ FARKLILIKLARI ÖRNEĞİN GÖMÜLÜ HAZİNELERİ MEZAR ODALARI MAĞARALARI SARNIÇLARI TÜNNELERİN YERİNİ TESPİT EDEBİLİYOR.

PROTON V16 METAL VE BOŞLUK TESPİT DEDEKTÖRÜ 50 CM UZUNLUĞUNDA ÇOK YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ ANTEN İLE PROTON V8 MODELİNE NAZARAN DÖRT KAT DAHA YÜKSEK BİR ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİPTİR. DÜNYA IMAGER KARŞILAŞTIRILDIĞINDA CİHAZ PROFESYONEL OLARAK ALKEOLOJİK VE ENDÜSTRİYEL KULLANIM İÇİN EN İDEAL OLANIDIR. BU DURUM REFLECTION 3D YAZILIM İÇİNDEKİ GRAFİKSEL GÖSTERİM GERÇEĞE EN YAKIN HALİ İLE YANSITILMAKTADIR. DETAYLI GRAFİK VE GERÇEK ZAMANLI GÖRÜNTÜ BOYUTU NESNELERİN DERİNLİĞİNİN TAM BELİRLENMESİ İÇİN BİR TEMELDİR ÇÜNKÜ DIJITAL SENSÖR KOMPAKT FORM CİHAZ DEĞİL SADECE DÜZ BİR ZEMİN OLMASI GEREKMEMEKTEDİR. ENGEBELİ ARAZİLER DÜŞÜNÜLÜP DIJITAL SENSÖRLERİ SAYESİNDE UYUM SAĞLAYABİLMEKTEDİR. HER ZAMANKİ GRAFİK GÖSTERİM YANI SIRA CİHAZIN İKİ ÖZGÜLÜKLERİ SAĞLAR BİR YANDAN YATAY CANLI 16 DIJITAL TEK TEK OKUMA CANLI RESİM OLUŞTURMA BİR TİPİK ÖZELLİGİDİR. DİĞER YANDAN PANORAMİK X AÇILIMI ULTRASON TARAMASI DİKEY 16 DIJITAL SENSÖRLERİ TOPRAKTAKİ NESNELERİ NET BİR ŞEKİLDE 28 FARKLI RENK SEÇENEĞİ İLE GÖRME OLANAĞI SAĞLAMAKTADIR.

PROTON V16 AŞAĞIDAKİ İŞLEVLERİ UYGULAR

-M PANORAMİK DEDEKTÖR

-3D ZEMİN TARAMA

-YATAY CANLI RESİM OLUŞTURMA

-PANORAMİK ULTRASON ÇEKİMİ

BU ÖZELLİKLER BİLGİSAYARDA GRAFİK VE PANORAMİK TEKNOLOJİSİ ZEMİNİN DENGE DERİNLİK ÖLÇÜMÜ VE VERİ DEPOLAMA PROTON V16 PANORAMİK CİHAZI TARAFINDAN OTOMATİK OLARAK YAPILICAKTIR. ÖLÇÜLEN VERİLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ REFLECTION 3D PROFESYONEL YARDIMI İLE ÜÇ BOYUTLU CANLI GRAFİK OLARAK NET BİR BİÇİMDE ANALİZ EDEBİLİR.

OPERASYON DERİNLİĞİ NORMAL TARAMA 30 MT