Delta pulse 2

11,000.00TL yerine
10,000.00TL

Derin arama dedektör 

Delta pulse 2

Ürün resimlerde görüldüğü gibidir sapı yoktur 

Dıştan akü bağlantısı yapılmıştır akü bitik yenilenmesi gerekiyor  derin aramalar için tasarlanmis, farklı arama başlıklarıyla tek para ve derin büyük metal aramalarında kullanılmaya uygun, LCD ekranındaki barlar sayesinde metal cinsi hakkında fikir verebilme özelliğine sahip mükemmel bir PI sistem dedektör.  Arazide tüm kontrolün sizde olmasını istiyorsanız Delta Pulse 2 size uygun demektir.

 

Teknik Özellikler :

1 – Ayarlar ve Kullanım: 

          Güç, kazanç, örneklemeler, eşik ve ses ayarı gibi tüm çalışma parametrelerine doğrudan müdahale ederek dedektörün tüm kontrolünü elinizde tutarsınız. Bu sayede profesyonel kullanımda her ortam için tüm müdahaleler sizde olur.

          1.1 – Otomatik ve Manuel Tune: 

                    Delta Pulse 2 otomatik ve manuel tune seçeneğini aynı anda size sunarak her ortamda dedektörün kullanımını sizin kontrolünüze bırakmaktadır. Manuel tune özelliği sayesinde dedektörünüzü çok daha hassas ayarlayarak daha yüksek derinlikler elde edebilirsiniz. Yada otomatik tune sayesinde çalışma ortamında meydana gelen mineral değişikliklerinin dedektör tarafından tune yapılmasını sağlayabilirsiniz.

          1.2 – Derinlik

                    Cihazımız tüm dünyanın bildiği Delta Pulse derinliğine sahiptir. Bir metrekare başlığı ile büyük metallerde çok yüksek derinliklerde algılama gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda 60 cm lik başlığı ile orta boy ve küçük metallerde kullanılabilmektedir.

          1.3 – Ayrım Bilgileri:

                    Ayrım devresi tamamen cihazdan bağımsız çalışmaktadır. Bu nedenle ayrım yapma özelliği cihazın algılama derinğinliğini etkilememektedir. Ekranda bulunan barların arasındaki farklara bakarak ve cihazımızın sizler için bu barlara bakarak yaptığı tahmini ledlerden gözlemleyerek metal cinsi hakkında fikir edinebilirsiniz.  Altın tarzı metallerde iki bar arası fark fazladır ve cihaz tahmini olarak yeşil ve kırmızı ledi aynı anda yakmaktadır. Demir tarzı metallerde ise iki bar arası fark daha azdır ve cihazımız kırmızı ledi yakmaktadır. Aynı zamanda kırmızı led metal algılandığının uyarısıdır.

2 .Diğer Özellikler

          Ekranda bulunan pil göstergesi sayesinde akü durumunuzu güncel olarak takip edebilir, çalışmalarınızı sizi yolda bırakmayacak şekilde planlayabilirsiniz. Cihazımızın yedek akü girişi de bulunmaktadır. Bizden alacak olduğunuz yedek akünüzü cihazınızın arka tarafında bulunan yuvasına taktığınızda cihazı yedek aküden çalıştırabilir, gerektiğinde de cihazınız üzerinden yedek akünüzü şarj edebilirsiniz.

Benzer Ürünler

3,500.00TL
3,200.00TL

Pointer

Waterprof metal dedektör

22,000.00TL
18,500.00TL

xp gmaxx ıı dedektör

Xp gmaxx II

24,374.00TL
22,500.00TL

Xp Gold Maxx Power

Xp Gold Maxx Power

18,500.00TL
13,000.00TL

Derin dedektör

Teknoloji gurubu Delta pulse 3S