OKM Bionic X4

460,000.00TL yerine
443,000.00TL

OKM Bionic X4

 

12.790,00 EURO

 

    Klasik: Uzun mesafelerde gizli altın hazinelerini bulmak için iki farklı algılama yöntemi ve görsel konum belirleme yazılımı ile uzun menzilli altın dedektörü.

    Derinlik: Kullanıcılar 10 km menzil içinde 20 metre derinliğe kadar hazineler buldular.

    Kullanım Durumları: Define avı

    Çalışma Modları:  İyonik / Biyonik

    Algılanabilir Nesneler: Altın külçeler, doğal altın mineralleri, madeni paralar, mücevherler, eserler, metal nesneler

 

İstek Listesine Ekle

 

    Açıklamalar

    Özellikler

    Videolar

    Kullanım Durumları

    Teslimat Kapsamı

    Teknik Özellikler

 

Android Akıllı Telefonlu Uzun Menzilli Altın Dedektörü

 

Uzun menzilli dedektör Bionic X4, uzun mesafelerde gömülü nesneleri bulmak için kullanılır. Tespit edilen nesnenin tam konumu belirlenebilir.

 

Bionic X4 uzun menzilli altın dedektörü, uzak mesafelerden altın arayanlar ve define avcıları için özel olarak geliştirilmiştir. Geleneksel uzun menzilli dedektörlerin aksine, Bionic X4, hedefleri görsel olarak tespit etmek için Android bir akıllı telefon ile birleştirilebilir.

 

 

Nisan 09, 2018

Define avcısı, İran’da Bionic X4 ile altın ve gümüş para istifini tespit etti.

 

İranlı bir define avcısı, uzun menzilli altın dedektörü Bionic X4’ü kullanarak muhteşem bir define tespit etti. İçinde gömülü olan bir altın ve gümüş sikkeyi buldu…

 

 

Altın avı için tespit yöntemleri

 

Bionic X4 uzun menzilli altın dedektörü, gizli altın definelerini bulmak için iki farklı algılama yöntemini destekler:

 

 

İyonik Algılama Yöntemi

(İyon Odacıklı Sistem)

 

İyonik Algılama Yöntemi, gömülü altın nesnelerin iyon radyasyonunu (iyon emici özelliğini) ölçer. Bu tespit yöntemi, sadece uzun süre gömülü altın eserlerin yerini tespit edebilir.

Biyonik Algılama Yöntemi

(Biyo-Enerji Sistemi)

 

Altının tespiti sırasında Biyonik Tespit Yöntemi, nesne içeriklerindeki minimum değişiklikleri analiz etmek için operatörün vücudunun Biyo-Enerjisi ile etkileşime girer. Böylelikle Bionic X4 altın dedektörü neredeyse tüm altın objeleri bulabilir. Altının gömülü olduğu süreden bağımsız olarak, Bio-Energy-System, yeni gömülü altınları, uzun süre gömülü altını ve gömülmemiş altın eserleri bulmak için kullanılabilir.

 

 

 

Akıllı telefon ve Bionic X4 arasındaki tam otomatik Bluetooth bağlantısı, tarama verilerini doğrudan verilerin ekrana eşlendiği akıllı telefona aktarır. Böylece define avcısı, akıllı telefon kamerasıyla yönü ve görüntüyü görebilir ve daha sonra analiz etmek üzere düzeltebilir.

 

 

Uzun Menzilli Dedektörlerle Altın Arama ve Define Avı

 

İkili tarama yöntemleri sayesinde Bionic X4 altın dedektörü, altın arama gibi birçok görev için kullanılabilir. Bu altın uzun menzilli dedektörün ana uygulaması, gömülü altının, yani altın takıların, altın heykellerin, altın yüzüklerin, altın sikkelerin veya altın külçelerin tespit edilmesine olanak sağlar…

 

Bionic X4 sadece kuru zeminde değil, aynı zamanda nemli yerler, ıslak topraklar için de uygundur ve yağmurlu günlerden sonra herhangi bir sınırlama olmaksızın kullanılabilir.

 

Uzun menzilli dedektör seyrek nüfuslu alanlarda en iyi performansa ulaşır. Bionic X4, iyonik ve biyonik alanların değişikliklerine çok duyarlı olduğundan, bozulmamış veya gelişmemiş alanlarda doğruluk büyük ölçüde artar.

 

 

Özellikler ve Karakteristikler

 

Dahil edilen Android Akıllı Telefonun kullanılması Bionic X4 işlevselliğini ve kullanılabilirliğini artırır:

 

    Navigasyon ile dijital pusula (yön referansı)

    Algılama yönünün optik olarak sabitlenmesi

    Hedeflere görsel odaklanma

 

 

Bionic X4 ile Yerinde Altın Avı

 

Bionic X4 altın uzun menzilli dedektör, özellikle gizli altın definelerinin gömülebileceği alanları keşfetmek için hızlı bir araştırma ve tarama için kullanılır. İlgi çekici yerleri ve gömülü altın definelerini bulmak için bilinmeyen bir arazinin ilk hızlı incelemesi için kullanılabilir, bu nedenle nereden araştırmaya başlanacağı konusunda hiçbir fikri olmayan altın arayıcıları ve define avcıları için tavsiye edilir. Altın arayıcısı, geniş alanların genel bir görünümünü kolayca ve hızlı bir şekilde alabilir.

 

Bionic X4, özellikle yürümenin pek mümkün olmadığı erişilemeyen alanlar için tasarlanmıştır. Ormanlar, kayalıklar ve dağlık bölgeler örnek olarak gösterilebilir.

 

 

 

Define avcısı ufku taramak için Bionic X4 altın dedektörünü kullanacak ve daha yüksek gizli altın nesnelerin bulunduğu bölgenin olasılığının beklendiği bir yön bulacaktır. Altın yön belirlenir belirlenmez dedektörün kalıcı akustik sinyali değişecek ve algılanan yön Android Akıllı Telefonun ekranında sabitlenebilecektir.

 

 

 

Altının kesin konumunu bulmak için Bionic X4 altın dedektörü ile çift işlem yapmanız gerekir. Bu nedenle, en az iki veya daha fazla farklı yönden taramanız ve dedektörün her zaman altına yanıt verip vermediğini kontrol etmeniz gerekir. İki veya daha fazla pozitif sinyali onayladığınız anda, tüm yönlerden kesişme noktası potansiyel altın yerinizi gösterir.

 

 

Bionic X4 ve Rover UC Paketi

 

Bionic X4 uzun menzilli altın dedektörü gömülü altın nesnelerin derinliği ve boyutu hakkında herhangi bir gösterge sağlayamadığından, ayrıntılı bir zemin taraması analizi yapmak için başka bir 3D zemin tarayıcısının kullanılması önerilir. Bunun için en iyi seçim, Android Telefonunuzu kontrolör ve saha veri analizörü olarak da kullanan Rover UC‘dir.

 

Bionic X4 ile altının yeraltına gömülme olasılığının yüksek olduğu bir yer bulmak mümkündür ve Rover UC, altın eserlerin veya büyük değerli nesnelerin derinliğini ve boyutunu zemin koşullarına bağlı olarak doğru konumu belirleyebilir.

Rover Uc

Kontrol Ünitesi

 

    Boyutlar (Y x G x D): 260 x 140 x 220 mm

    Yaklaşık ağırlık. 780 g

    Giriş voltajı (maks.): 12 V DC

    İşlemci / Ana CPU: Atmel AtMega CPU, 14.7 MHz

    Çalışma sıcaklığı: 0 ° C – 70 ° C

    Depolama sıcaklığı: –20 ° – 60 ° C

    Su geçirmez: Hayır

    Çalışma süresi: 16 saat (USB’de akıllı telefon olmadan), 8 saat (USB’de akıllı telefon)

    Hava nemi:% 5 -% 75

    Geri bildirim: akustik, görsel

    Gösterge: OLED

 

Lazer

 

    Çalışma sıcaklığı: 15 ° C – 35 ° C

    Lazer ışını mesafesi: maks. 150 m

    Lazer çıkışı: maks. 3 mW

    Yayılan dalga boyu: 650 nm

    Lazer sınıfı: 3R (EN 60825-1: 2007)

 

Veri İletimi

 

    Teknoloji: Bluetooth

    Frekans: 2,4 – 2,4835 GHz

    Maksimum Aktarım Hızı: 1 Mbps

    Hassasiyet Alma: –85 dBm

    Maksimum Aralık: yakl. 10 m

 

Teknik veriler ortalama değerlerdir. Çalışma sırasında küçük sapmalar olabilir ;

 

Benzer Ürünler

3,500.00TL
3,200.00TL

Pointer

Waterprof metal dedektör

19,500.00TL
17,500.00TL

MİNERAL none

16,000.00TL
15,500.00TL

Garrett

Garrett AT PRO