T1 CİFT POT DERİN METAL ARAMA DEDEKTÖRÜ

2,500.00TL yerine
2,250.00TL

AÇIKLAMA

T1 Çift Pot Dedektör Şimdiye kadar kullandığınız tüm dedektörlerden daha kolay kullanımlı, yüksek frekansı nedeni ile altına diğer VLF lere göre daha duyarlı, Deep Dedektör’de  yüksek voltajlı bobin sinyali ile şimdiye kadar kullandığınız en derin VLF dedektörleri bile kıskandıracak derinlikte.

T1 Çift Pot Teknoloji Ekibi Dedektör

T1 Çift Pot

Derin Arama Dedektörü

Değerli metalde ince değersiz metale kalın ses veren Dedektör çift sesli metal ayrım sistemine sahip, beraberinde istenirse değersiz metal ses vermesi kapatılıp sadece değerli metallere ses vermesi sağlana bilir.

Hiçbir ayara gereksinim duymayan bir dedektör arıyorsanız, toprak ayarından, mineral ayarından ve hassasiyet ayarından sıkıldım diyorsanız, dedektörümü açıp hiç ayarla uğraşmadan aramaya başlamak istiyorum diyorsanız, istersem çift sesli kullanırım istersem sadece değerli metal ses verecek şekilde kullanırım diyorsanız, tam aradığınız dedektörü buldunuz demektir.

32×28 cm elips arama bobini çift pot ile değersiz metalleri kapatabilme

Hassasiyet ayarı ile en ince hassas metallerin noktalanmasında ve tespitinde kullanım

Dahili lityum ion bataryası ile arazide uzun süre kullanım

Ergonomik yapısı ile katlanabilir ve hızlı kurulum

Otomatik toprak ayarı sayesinde ayar gerektirmeden kullanım

Bu cihazın en önemli özelliği Tekpara Metal Dedektörü olmasıdır. Kolay kullanımın yanı sıra adaptör testinden tam puan alarak, uzun süre arazide etkisini gösterir.

 Ürün Açıklaması

Şimdiye kadar kullandığınız tüm dedektörlerden daha kolay kullanımlı, yüksek frekansı nedeni ile altına diğer VLF lere göre daha duyarlı, yüksek voltajlı bobin sinyali ile şimdiye kadar kullandığınız en derin VLF dedektörleri bile kıskandıracak derinlikte, değerli metalde ince değersiz metale kalın ses veren çift sesli metal ayrım sistemine sahip, beraberinde istenirse değersiz metal ses vermesi kapatılıp sadece değerli metallere ses vermesi sağlanabilen, hiçbir ayara gereksinim duymayan bir dedektör arıyorsanız, toprak ayarından, mineral ayarından ve hassasiyet ayarından sıkıldım diyorsanız, dedektörümü açıp hiç ayarla uğraşmadan aramaya başlamak istiyorum diyorsanız, istersem çift sesli kullanırım istersem sadece değerli metal ses verecek şekilde kullanırım diyorsanız, tam aradığınız dedektörü buldunuz demektir. T1 bir Vlf Metal dedektörüdür toprak altındaki tek para gibi değerli eşyaların tespitinde kullanılır. hızlı kurulum ve ergonomik yapısı sayesinde arazide rahat bir kullanım sunar. seri ve hedef kaçırmayan teknolojisi ile arazide aradığınız hazineyi sizlere bulacaktır otomatik toprak ayarı sayesinde mineralden etkilenmez ve parazit yapmaz 1cent gibi metal paraları toprak altında 35 40 cm gibi derinliklerde 330cc kola kutusu gibi metal parçaları 100-120 cm gibi derinliklerde rahat algılaya bilir ve ayrım yapabilir arkeolojik çalışmalarda olay yeri incelemede ve endüstüriyel ortamlarda kullanıma uygundur

Önemli Bilgi

Yasal Sorumluluk Reddi

Şimdiye kadar kullandığınız tüm dedektörlerden daha kolay kullanımlı, yüksek frekansı nedeni ile altına diğer VLF lere göre daha duyarlı, yüksek voltajlı bobin sinyali ile şimdiye kadar kullandığınız en derin VLF dedektörleri bile kıskandıracak derinlikte, değerli metalde ince değersiz metale kalın ses veren çift sesli metal ayrım sistemine sahip, beraberinde istenirse değersiz metal ses vermesi kapatılıp sadece değerli metallere ses vermesi sağlanabilen, hiçbir ayara gereksinim duymayan bir dedektör arıyorsanız, toprak ayarından, mineral ayarından ve hassasiyet ayarından sıkıldım diyorsanız, dedektörümü açıp hiç ayarla uğraşmadan aramaya başlamak istiyorum diyorsanız, istersem çift sesli kullanırım istersem sadece değerli metal ses verecek şekilde kullanırım diyorsanız, tam aradığınız dedektörü buldunuz demektir. T1 bir Vlf Metal dedektörüdür toprak altındaki tek para gibi değerli eşyaların tespitinde kullanılır. hızlı kurulum ve ergonomik yapısı sayesinde arazide rahat bir kullanım sunar. seri ve hedef kaçırmayan teknolojisi ile arazide aradığınız hazineyi sizlere bulacaktır otomatik toprak ayarı sayesinde mineralden etkilenmez ve parazit yapmaz 1cent gibi metal paraları toprak altında 35 40 cm gibi derinliklerde 330cc kola kutusu gibi metal parçaları 100-120 cm gibi derinliklerde rahat algılaya bilir ve ayrım yapabilir arkeolojik çalışmalarda olay yeri incelemede ve endüstüriyel ortamlarda kullanıma uygundurtik toprak ayarı sayesinde ayar gerektirmeden kullanım

Benzer Ürünler

9,000.00TL
8,750.00TL

Garret AT PRO

1,800.00TL
1,250.00TL

pointer

2,250.00TL
1,550.00TL

uygun fıyatlı metal arama dedektörü

Grıfon Metal Dedektörü

18,000.00TL
17,500.00TL

KTS ELECTRONIC – GPA 1000 Duo XL

KTS ELECTRONIC – GPA 1000 Duo XL